Ürünlerimizle ilgili tasarım ve geliştirme sürecinde, Kalite Yönetimi müşteri beklentiler ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda ilgili Avrupa Birliği norm ve direktiflerini göz önüne alır. Sahadan ve kullanıcılardan gelen istek ve talepleri sırasıyla konsept tasarımla şekillendirilir ve endüstriyel tasarımla üretim planlama aşamasına geçilir. Optimal, Tedarik Zinciri Yönetimi prosesleri belirlenir ve ürünün arzı ve dağıtım kanallarını sunulması için gerekli çalışmalar başlatılır.

Özel Üretim ve Paketleme: Tasarım ve üretim alanında sahip olduğumuz esneklik ve tecrübe ile, kurumsal işletmelerin firmaya özel üretim ve paketleme ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilmekteyiz.
Gıda Dokunma Belgesi: Ürünlerimizin, insan sağlığına direkt ve endirekt olarak temas etmesi bizim için çok önemli.  Bu sebepten dolayı, özellikle gıda sektörüne arz ettiğimiz ürün ve sarf malzemelerinin FDA ve Avrupa Birliği normlarında testleri gerçekleştirilmiş gıda dokunma belgesi bulunmaktadır. Özellikle, HACCP ve ISO-9001 kalite standartlarında üretim yapan firmaların, bu belgeleri talep etmesi gerekmektedir.
Takım Oyunu: Üretim ve müşteri arasında bir köprüyüz. Talep ile arz arasındaki bağlantıyız. Memnuniyet odaklıyız. Fiyat ve kaliteye önem veriyoruz. Gelişmeye açığız. İşbirliklerine ve takım oyununa değer veriyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin, tedarikçiklerimizin, iş ortaklarımızın ve partnerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini takımımızın bir parçası olarak görüyor, en iyi şekilde hizmet etmek için insan kaynaklarımızı güçlendiriyoruz.

 

   

Proteksa Medikal Ürünler ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Tel : 0 212 322 77 98

info@proteksa.com.tr